Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Site
pl: Witryna

en: Role
pl: Rola

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
pl: Jeżeli żadna z ról nie zostanie wybrana to wynikiem będzie PRAWDA dla wszystkich użytkowników.
