Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Site
pt: Sítio

en: Role
pt: Grupo

en: Restrict to the selected roles
pt: Restringir aos grupos selecionados
