Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Enabled
ru: Включено

en: Site
ru: Сайт

en: Role
ru: Роль

en: Site ID
ru: ID сайта

en: Restrict to the selected roles
ru: Ограничить для выбранных ролей

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ru: Если не выбрано ни одной роли, условие будет использовать TRUE для всех пользователей.
