Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enabled
sk: Povolené

en: Site
sk: Stránka

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov
