Swoosh (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Site
az: Sayt

en: Role
az: Rollar

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın
