Swoosh (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Site
uk: Сайт

en: Role
uk: Роль

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за вибраними ролями

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, умова буде обчислювати TRUE для кожного користувача.
