Swoosh (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Site
hu: Webhely

en: Role
hu: Szerepkör

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: Restrict to the selected roles
hu: Korlátozás a kiválasztott szerepkörökre

en: Endpoint
hu: Végpont

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
hu: Ha nincs kiválasztva szerepkör a feltétel minden felhasználó számára IGAZ-ként lesz kiértékelve.
