Swoosh (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enabled
ja: 有効

en: Site
ja: サイト

en: Role
ja: 役割

en: Site ID
ja: サイトID

en: Restrict to the selected roles
ja: 選択した役割にユーザーを制限

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ja: 役割を何も選択しない場合は、すべてのユーザーでTRUEと判断されます。
