Swup (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Pages
am: ገፆች

en: Negate
am: አሉታዊ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Installed themes
am: የተጫኑ ገጽታዎች
