Swup (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Negate
az: İnkar et

en: Themes
az: Mövzular

en: Debug
az: Debaq

en: About
az: Haqqında

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: Installed themes
az: Quraşdırılmış mövzular
