Swup (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Pages
bg: Страници

en: Notes
bg: Бележки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Themes
bg: Теми
