Swup (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Configuration
ca: Configuració

en: settings page
ca: pàgina de configuracions

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Negate
ca: Nega

en: Themes
ca: Temes

en: Debug
ca: Depuració

en: About
ca: Detalls

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Installed themes
ca: Temes instal·lats
