Swup (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Pages
de: Seiten

en: Notes
de: Hinweise

en: Configuration
de: Konfiguration

en: settings page
de: Einstellungs-Seite

en: Negate
de: Negieren

en: Usability
de: Bedienbarkeit

en: Debug
de: Debuggen

en: About
de: Über

en: Basic usage
de: Grundlagen der Bedienung

en: Not restricted
de: Uneingeschränkt

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Restricted to certain pages
de: Auf bestimmte Seiten eingeschränkt

en: Scripts
de: Skripte

en: Preload
de: Im Voraus laden

en: JS
de: JavaScript

en: Installed themes
de: Installierte Themes

en: CDN Provider
de: CDN-Anbieter
