Swup (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Negate
el: Αναίρεση

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: About
el: Περί

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: Installed themes
el: Εγκατεστημένες θεματικές παραλλαγές
