Swup (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Forms
es: Formularios

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Pages
es: Páginas

en: Notes
es: Notas

en: Configuration
es: Configuración

en: settings page
es: Página de opciones

en: Features
es: Características

en: Negate
es: Negar

en: Usability
es: Usabilidad

en: Themes
es: Temas

en: Debug
es: Depurar

en: About
es: Acerca de

en: Not restricted
es: Sin restricción

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Restricted to certain pages
es: Restringido a algunas páginas

en: Installed themes
es: Temas instalados
