Swup (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Configuration
et: Seadistus

en: Features
et: Omadused

en: Negate
et: Eita

en: Themes
et: Teemad

en: Debug
et: Siluma

en: About
et: Programmist

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Installed themes
et: Paigaldatud kujundusmallid
