Swup (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Themes
eu: Temak

en: Debug
eu: Araztu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Installed themes
eu: Instalatutako gaiak
