Swup (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Configuration
fi: Asetukset

en: settings page
fi: asetussivu

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Negate
fi: Käänteistä

en: Themes
fi: Teemat

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: Installed themes
fi: Asennetut teemat
