Swup (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Installed themes
gu: સ્થાપિત થયેલ થીમ્સ
