Swup (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Configuration
hu: Beállítás

en: settings page
hu: beállítások oldal

en: Features
hu: Jellemzők

en: Negate
hu: Negálás

en: Themes
hu: Sminkek

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: About
hu: Leírás

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Activate on specific themes
hu: Aktiválás meghatározott sminkekben

en: Installed themes
hu: Telepített sminkek

en: Minified (production)
hu: Tömörített (éles webhelyekhez)

en: CDN Provider
hu: CDN szállító
