Swup (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Forms
is: Form

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Pages
is: Síður

en: About
is: Um

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
