Swup (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Forms
it: Form

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Pages
it: Pagine

en: Notes
it: Note

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Negate
it: Negata

en: Themes
it: Temi

en: About
it: Informazioni

en: Not restricted
it: Non limitato

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate

en: Restricted to certain pages
it: Limitato a certe pagine

en: Installed themes
it: Temi installati
