Swup (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Pages
ja: ページ

en: Notes
ja: ノート

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Negate
ja: 否定

en: Themes
ja: テーマ

en: Debug
ja: デバッグ

en: About
ja: アバウト

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Restricted to certain pages
ja: 特定のページに制限

en: Scripts
ja: スクリプト

en: Installed themes
ja: インストール済みテーマ
