Swup (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Themes
jv: Téma

en: About
jv: Ngenani

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
