Swup (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Themes
km: ស្បែក

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: About
km: អំពី

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​
