Swup (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: About
kn: ಕುರಿತು
