Swup (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
