Swup (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
mr: पाने

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Negate
mr: रद्द
