Swup (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Pages
nl: Pagina's

en: Notes
nl: Notities

en: Configuration
nl: Instellingen

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Themes
nl: Thema's

en: About
nl: Over

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Preload
nl: Vooraf laden

en: Installed themes
nl: Geïnstalleerde thema's
