Swup (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Pages
nn: Sider

en: Notes
nn: Notat

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
