Swup (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Notes
oc: Nòtas

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Negate
oc: Invèrse

en: Themes
oc: Tèmas

en: Debug
oc: Depuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas
