Swup (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Pages
pt: Páginas

en: Notes
pt: Anotações

en: Configuration
pt: Configuração

en: settings page
pt: página de configurações

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Negate
pt: Negar

en: Themes
pt: Temas

en: Debug
pt: Depuração

en: About
pt: Sobre

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: All pages except those listed
pt: Em todas as páginas excepto nas páginas listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas

en: Installed themes
pt: Temas instalados
