Swup (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Pages
ro: Pagini

en: Notes
ro: Note

en: Configuration
ro: Configurație

en: settings page
ro: pagina configurări

en: Features
ro: Caracteristici

en: Negate
ro: Neagă

en: Themes
ro: Teme

en: About
ro: Despre

en: Not restricted
ro: Nerestricționat

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Restricted to certain pages
ro: Limitat la anumite pagini

en: Installed themes
ro: Teme instalate
