Swup (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Pages
sl: Strani

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Themes
sl: Teme

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: About
sl: O modulu
