Swup (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: settings page
sv: inställningssida

en: Features
sv: Funktioner

en: Negate
sv: Negera

en: Themes
sv: Teman

en: Debug
sv: Felsök

en: About
sv: Om

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Installed themes
sv: Installerade teman
