Swup (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Not restricted
ta: தடுக்கப்படவில்லை

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
