Swup (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Pages
ug: بەت

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
