Swup (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Pages
uk: Сторінки

en: Notes
uk: Примітки

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: settings page
uk: сторінка налаштувань

en: Features
uk: Властивості

en: Negate
uk: Інверсія

en: Usability
uk: Зручність у використанні

en: Themes
uk: Теми

en: Debug
uk: Зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Scripts
uk: Скрипти

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Activate on specific themes
uk: Активувати на певних темах

en: Installed themes
uk: Встановлені теми
