Swup (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Pages
af: Bladsye

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Themes
af: Temas
