Swup (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Pages
be: Старонкі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Configuration
be: Налады

en: Features
be: Функцыі

en: Negate
be: Звярнуць

en: Themes
be: Тэмы

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: Installed themes
be: Усталяваныя тэмы
