Swup (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: About
bn: সম্পর্কে
