Swup (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད
