Swup (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Notes
cs: Poznámky

en: Configuration
cs: Nastavení

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Negate
cs: Negovat

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Debug
cs: Ladění

en: About
cs: Popis

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Installed themes
cs: Nainstalovaná témata vzhledu
