Swup (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Negate
eo: Negaciu

en: Themes
eo: Haŭtoj
