Swup (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: settings page
fr: page des paramétres

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Negate
fr: Inverse

en: Themes
fr: Thèmes

en: About
fr: À propos

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Restricted to certain pages
fr: Réservé à certaines pages

en: Preload
fr: Préchargement

en: Activate on specific themes
fr: Activer sur des thèmes spécifiques

en: Installed themes
fr: Thèmes installés
