Swup (1.0.0-alpha1) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gd: Foirmean

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Pages
gd: Duilleagan

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Negate
gd: Àicheidh
