Swup (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Pages
gl: Páxinas

en: Notes
gl: Notas

en: Configuration
gl: Configuración

en: settings page
gl: páxina de configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Themes
gl: Temas

en: Debug
gl: Depuración

en: About
gl: Información

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: Installed themes
gl: Temas instalados
