Swup (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Notes
he: הערות

en: Configuration
he: הגדרות

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Negate
he: שלילי

en: Themes
he: עיצובים

en: Debug
he: אתר באגים

en: About
he: אודות

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: Installed themes
he: תבניות עיצוב מותקנות
