Swup (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Configuration
hi: विन्यास

en: settings page
hi: सेटिंग्स पृष्ठ

en: Negate
hi: नकारना

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Debug
hi: डिबग

en: About
hi: के बारे में

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित

en: Installed themes
hi: स्थापित थीम्स
