Swup (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Pages
hy: Էջեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
